17. 4. Rudolf

Zítra: Valérie
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 03.04.2024

Hlášení 03.04.2024  • Oznamujeme všem občanům, že tuto sobotu 6.4. sehrají krásenští ochotníci v naší obci komedii Manželský čtyřúhelník na horách. Divadlo se uskuteční v 17:00 hodin v místní sokolovně a vstupné je 100 Kč. Všichni jste srdečně zváni.
  • Dále oznamujeme, že tuto neděli 7.4. bude od 10 do 18 hodin připravena pro děti Stezka velikonočního zajíčka. Start je před budovou zdravotního střediska a na děti bude čekat v obci 10 soutěžních samoobslužných stanovišť. Také na tuto akci srdečně zveme!
  • Firma JUKKA bude prodávat v pátek 5. dubna 2024 v čase 12.15 - 12.45 hodin na náměstí v Protivanově: následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, mandloně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše, vrby keřové i stromkové, lísky keřové i stromkové, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové a keřové josty, ostružiny černé, maliny červené, černé a žluté, malinoostružiny, malinojahody, jahody i stáleplodící, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, pnoucí i stromkové, rododendrony, azalky, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné minikiwi a velkoplodé kiwi, aronie keřové i stromkové, magnolie, hortenzie, motýlí keře, čilimník, šeřík keřový, mišpule a jiné.
  • Oznamujeme občanům, že ve dnech 4. a 5. dubna proběhne v naší obci strojové čistění místních komunikací a náměstí. Z tohoto důvodu žádáme občany, aby v tyto dny neparkovali svá auta na veřejných komunikacích.