5. 4. Miroslava

Zítra: Vendula

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji - pozvánka

Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji - pozvánkaDatum konání:
7.6.2018

Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji - jeho posláním je pomáhat lidem v tíživé životní situaci s řešením jejich problému s návykovým chováním (patologické hraní, nelátkové závislosti- netolismus, workoholismus, patologické nakupování, aj.).  Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji dále usiluje o ochranu společnosti před možnými negativními důsledky vyplývajícími z návykového chování. Působíme v Olomouci, ale máme dvě detašovaná pracoviště: v Prostějově a v Zábřehu. Pro případné zájemce z Vaší oblasti je nejblíže detašované pracoviště v Prostějově.

 Naše služba je určená osobám starším 15 let, které jsou

-       ohrožené hazardním hraním,

-       s problémem nelátkových závislostí

-       osobám blízkým (rodičům, přátelům a příbuzným) osob ohrožených návykovým chováním.

Působnost našeho centra je v celém Olomouckém kraji, máme k dispozici detašovaná pracoviště ve městech Prostějov a Zábřeh a kmenové pracoviště ve městě Olomouc.

Naše služby jsou anonymní a bezplatné. V centru pracují s klienty psychologové, terapeuti a sociální pracovník a dluhová poradkyně.

 S klienty pracuje v Prostějově kolegyně psycholožka Mgr. Lucie Svobodová, tel. č. +420 770 147 457, na adrese Vrahovická 83, Prostějov. Ve čtvrtek 07. 06. 2018 pořádáme v Prostějově den otevřených dveří, pokud budete mít čas, rádi Vás přivítáme.

Pozvánka na den otevřených dveří zde